Preta. Narzędzia do obróbki drewna

Preta Sp. z o.o. istnieje od 1996 r. i oferuje profesjonalne narzędzia do obróbki drewna. Produkty naszej firmy sprzedawane są na terenie całej Polski, jak również zagranicą. Oferta firmy skierowana jest do przedsiębiorstw związanych z przemysłem drzewnym, tj. tartaków, zakładów stolarskich, meblarskich oraz dystrybutorów narzędzi.

Przede wszystkim jakość
Produkty oferowane przez naszą firmę pod względem jakości użytych materiałów i stosowanej technologii znajdują się w światowej czołówce.

Oferta naszej firmy obejmuje bogaty asortyment:
Narzędzia dla tartaków
- piły taśmowe
- noże strugarskie HSS i HM
- noże ryflowane HSS i HM

Narzędzia dla zakładów stolarskich i produkcyjnych
- do wiertarek wielowrzecionowych: wiertła
- uchwyty wiertarskie

Narzędzia do centrów obróbczych CNC
- frezy do miniwczepów
- frezy trzpieniowe
- tuleje sprężyste
- uchwyty ISO, HSK i inne
- zestawy głowic i frezów, nożyki wymienne HM

Narzędzia do strugarek czterostronnych
- głowice z nożami wymiennymi oraz inne narzędzia, także na indywidualne zamówienie

Wiedza i specjalistyczny serwis
PRETA oferuje swoim klientom nie tylko narzędzia, ale bogatą wiedzę, specjalistyczny serwis oraz fachowe doradztwo u klienta.
Szczególnym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się piły taśmowe i związany z nimi serwis – regeneracja, stellitowanie, naprężanie, prostowanie. Wiedza i doświadczenie zdobyte na przestrzeni wieloletniej obecności w branży pozwalają na dobór właściwych narzędzi, rozwiązywanie problemów i znalezienie optymalnych rozwiązań. Wysokiej klasy narzędzia oraz profesjonalny serwis obsługi klienta gwarantują SUKCES zarówno naszej firmy, jak i SUKCES naszych klientów.
Dążymy do stałego poszerzania asortymentu naszych produktów oraz podnoszenia jakości usług. Wieżymy, że połączenie wysokiej klasy produktów z technicznym doradztwem i profesjonalnym serwisem jest kluczowym warunkiem do sukcesu.

Uczestniczymy w międzynarodowych targach DREMA
PRETA od początku swego istnienia uczestniczy w międzynarodowych targach DREMA w Poznaniu, jak również DREMA SILESIA w Katowicach. Uczestnictwo w targach daje możliwość prezentacji produktów, zapoznania się z najnowszymi technologiami i nawiązania nowych kontaktów.

Zapraszamy do współpracy
Gwarantujemy, że oferta i współpraca z naszą firmą spełni Państwa oczekiwania i zagwarantuje osiągniecie sukcesu.